Гость
Статьи
Роаккутан

Роаккутан

здравствуйте девушки) Хочу у вас взять совет, помогите пожалуйста) Хочу начать пить Роаккутан, но боюсь что будет ещё хуже так как может быть обострения, и пишут что очень много может быть, у кого вообще бывало что не было обострения? помогите то дедлать, тяжесть у меня средняя!

Гость
15 ответов
Последний — Перейти
Гость
#1

у меня не было обострений-через 3-4 недели кода стала как до пубертатного возраста,прям детская,и волосы не засаливались-раз в неделю мыла,как в начальных классах.Роаакутан меня спас,год как закончила курс-прыщи не вернулись

Гость
#2

здесь есть огромная тема про роаккутан, там почитайте

Гость
#3

Я хотЁв би подЁлитися сво©м досвЁдом лЁкування вугрово© хвороби.

До сих пЁр не можу второпати зв'язок мЁж вугром-рибою Ё вугром-прищем, але я врештЁ решт вилЁкувався вЁд цЁ╨© хвороби.

Вуграми мене почало закидати якщо не помиляюся рокЁв в 14-15. Це десь 9 клас школи. Мати повела мене до мЁсцевого дерматолога (сам я з ЧернЁгЁвсько© областЁ), при╨мно© жЁнки, яка виписала менЁ якусь бовтушку з глиноподЁбною жижею на днЁ. Вона тодЁ казала: ╚Це нЁчого страшного. воно у всЁх так. Само пройде. Це в тебе перехЁдний вЁк. У тебе просто обличчя мужнЁша╨╩. В мо©й картцЁ вона написала ╚юношескЁ╨ вугрЁ╩. Я гордий тим що я почав дорослЁшати Ё тепер це стало видно навЁть на мо╨му обличчЁ пЁшов додому мазатися цим ╚чудо-кремом╩. Бовтушка воняла, а гормони гуляли. В такому вЁцЁ, я не мЁг бути особливо дисциплЁнованим, а смердЁти менЁ було не можна, оскЁльки в сво© 15, менЁ ще треба було десь шукати ╚даму серця╩.

Бовтушка, чесно кажучи менЁ тодЁ все-таки допомагала. Вона стягувала шкуру Ё рани (прищЁ я душив безпощадно) швидко загоювалися. Але щойно я забивав на процедури, ╚вугрова катастрофа╩ продовжувалася.

Гость
#4

ВрештЁ решт, я вирЁшив просто на це все забити, адже за словами дерматолога ╚коли-небудь воно мало само собою пройти╩.

Не пройшло.

Я вирЁшив, що можливо вся справа в мо©х гормонах. Я десь раптом почув, що для нормалЁзацЁ© гормонального стану треба ╚дружить з дЁвчатами╩. ОскЁльки на той час я був незайманим (не знаю чи можна це слово застосовувати до чоловЁкЁв), то вирЁшив, що ╚переспавши з дЁвчиною, я порЁшу всЁ сво© проблеми з вуграми╩.

Я закЁнчив школу так Ё не розставшись зЁ сво╨ю цнотливЁстю.

Вступивши до КП╡, менЁ довелося деякий час пожити в гуртожитку в Ки╨вЁ, де гЁгЁ╨нЁчнЁ умови нЁяк не сприяли одужанню. А вуграми розпирало мене тодЁ жорстоко. Я все таки тЁшив себе надЁями, що ╚воно коли-небудь само пройде╩ Ё шукав дЁвчину-лЁки, яка б врятувала мене вЁд цЁ╨© напастЁ. Але як знайти дЁвчину, якщо все обличчя в вуграх? Виходило замкнене коло. ВугрЁ не проходили, бо нема╨ дЁвчини, а дЁвчини нема╨ бо все обличчя в вуграх.

ПотЁм я пере©хав на квартиру, де ми жили разом з братом. Брат менЁ спЁвчував Ё пЁдтримував, а я йому в чомусь заздрив. ВЁн жив зЁ мною, витирався тим самим рушником що Ё я, ©ли ми по сутЁ з однЁ╨© миски Ё його обличчя було абсолютно чистим на вЁдмЁну вЁд мого.

Одного разу, повертаючись холодним осЁннЁм днем я усвЁдомив, що мо╨ обличчя нестерпно щемить. Саме тодЁ я зрозумЁв, що ╨ реальна проблема Ё ©© треба вирЁшувати.

Гость
#5

Самим логЁчним кроком для мене було пЁти в лЁкарню за мЁсцем навчання. Що я Ё зробив.

Дерматолог зразу поставила дЁагноз √ це демодекоз. ВЁн ще називався демодексом. Це такЁ клЁщЁ, якЁ живуть у Вас пЁд шкЁрою Ё живляться жировими залишками. ТодЁ я ще не знав, що цей клЁщ живе на кожнЁй людинЁ Ё його наявнЁсть ╨ ознакою нормально© мЁкрофлори шкЁри. Основна функцЁя цих маленьких паразитЁв була прочищати пори, через якЁ виходив пЁт разом зЁ шлаками, солями Ё залишками жиру.

Я здав всЁ аналЁзи й почав активно боротися з клЁщами.

Дерматолог менЁ виписала якусь пудру й смертельно смердючу бовтушку. Цю пудру я повинен був постЁйно наносити на обличчя, а потЁм ввечерЁ ©© стирати бовтушкою, щоб знову ж нанести нову пудру. Так я повинен був робити цЁлий мЁсяць. Причому, я повинен був ходити в цЁй пудрЁ весь день в унЁверситетЁ, ©здити в маршрутках Ё бачитися з друзями.

- Не соромся, - сказала менЁ тодЁ дерматолог. √ Це тво╨ здоров▓я. Не звертай нЁнакого уваги. Пудра повинна бути цЁлий день на лицЁ.

╚Йолки ж ти палки╩ - подумав тодЁ я. Але все зробив як казала лЁкар.

Кожного ранку я протирав обличчя бовтушкою, яка нестримно щемЁла. Таке враження, що то була справжня кислота. ПотЁм я щедро наносив на обличчя бЁлу пудру. Я був схожий на учасника гурту ╚Kiss╩, або на скорЁше на ╚Ворона-месника╩, оскЁльки радостЁ на мо╨му обличчЁ було мало. Так я проходив цЁлий мЁсяць. Я побачив, як люди поступово вЁдвертаються вЁд мене. Про баб я взагалЁ мовчу. Який там секс з таких фейсом. МенЁ вже й самому не хотЁлося. Я був тодЁ дуже подавленим. У мене в тодЁ кардинально змЁнився свЁтогляд. МенЁ стало наплювати на думку Ёнших. Я знав, що я роблю те, що повинен робити.

Гость
#6

Завдяки постЁйним процедурам в менЁ виховувалася дисциплЁна. Я мЁг вЁдмовитися вЁд чого завгодно.

Перше вЁд чого я вЁдмовився була жирна, смажена, коротше ╚нездорова╩ ©жа. Друге √ алкоголь.

Я розумЁв, що для одужання я повинен робити все правильно. ЦЁлий мЁсяць я харчувався лише одним вареним рисом без нЁяких добавок. Я навЁть солЁ не сипав.

З алкоголем було складнЁше. Я зав▓язував до найближчого свята, потЁм знову починав, а потЁм знову зав▓язував. Я входив в такЁ-собЁ запо© на тиждень-другий доки врештЁ решт я не зав▓язав остаточно. На даний момент я вже бЁльше 5 рокЁв не вживаю алкоголю. Я навЁть цукерки з лЁкером не ©м.

Коли пройшов мЁсяць такого лЁкування я знову прийшов на обстеження Ё дЁзнався, що мЁй дерматолог пЁшла у вЁдпустку. На мЁсяць. ╡ нЁхто ©© не замЁняв.

Я бЁльше не мЁг ходити в цЁй пудрЁ. ШкЁра зсохла. Я був схожий на гота. Повернувшись додому, я почав змивати це все водою. Залишки бовтушки почали затЁкати менЁ в очЁ Ё я злякався. ОчЁ щемЁли нестерпно. ╞х нЁби вогнем випалювали. Я в панЁцЁ змив все це гЁвно в умивальник Ё лЁг на лЁжко з закритими очима.

З часом мене таки попустило.

Гость
#7

ПЁсля того випадку, я остаточно вирЁшив не економити в таких питаннях як лЁкування.

Я вже не пам▓ятаю як мене життя звело з ЮрЁ╨м ╙рошкЁном. Цей молодий хлопчина мав у себе в кабЁнетЁ стЁльки дипломЁв скЁльки я навЁть у нашого ректора не бачив. Сам вЁн був схожий на якогось грека. Молодий, щуплий, не високого зросту з чорним волоссям хлопчина розказав менЁ сво©м нЁжним голосом, що нЁякого демодексу у мене й бути не може. ВЁн виписав менЁ сво© бовтушки й косметику. Я повинен був до нього приходити кожнЁ два тижнЁ й вЁдповЁдно платити за прийом.

Зазвичай його прийоми проходили так:

- ХммБачу, що все проходить нормально. Я подовжу рецепти на бовтушки. Прийдете до мене через два тижнЁ.

╡ за це я мав платити 100 грн? 5 хвилин розмови?

- Я Вам випишу гормональнЁ препарати. Хочу Вас попередити, що у Вас у майбутньому можуть виникнути проблеми з потенцЁ╨ю.

Перспектива стати прищавим Ёмпотентом мене не злякала, тож я погодився. Хоча пЁзнЁше, вже одруженим, я вЁдчув результати гормонально© терапЁ© через що боявся втратити дружину.

Я пролЁкувався в нього бЁльше року. ПотЁм були ЁншЁ лЁкарЁ. Були навЁть екстрасенси, бабки-шептухи й лЁкарЁ з ультрасучасними методиками лЁкування. БЁля мене хЁба що африканськЁ негри з бубнами не танцювали.

Якщо порахувати скЁльки грошей я витратив на дерматологЁв, то без перебЁльшення можна сказати, що я мЁг би купити непогану машину. СкажЁмо ╚Део Ланос╩. Це ж непогана машина?

Десь приблизно тодЁ я перший раз переспав з дЁвчиною. Але нЁчого не змЁнилося.

╚Хоч помру тепер чоловЁком╩ - тЁшив себе я.

Гость
#8

В кЁнцЁ кЁнцЁв життя мене закинуло в клЁнЁку Ём. Богомольця. РозмЁщувалася вона зразу за унЁверситетом Ём. Шевченка.

Якщо не помиляюся, то клЁнЁка мала якесь вЁдношення до унЁверситету Ём. Богомольця.

На прийом я принЁс гору попереднЁх рецептЁв, щоб не проходити все заново. У вЁдповЁдь я отримав пару нових рецептЁв та направлення на лазерну терапЁю.

ТерапЁя коштувала 650 грн на мЁс. Я тодЁ вже працював Ё для мене це була десь третина зарплати. Але Ёншого виходу я не бачив.

Лазерна терапЁя це коли тобЁ лазером пропЁкають шкЁру глибоко в серединЁ. ЗовнЁ на обличчЁ це нЁяк не вЁдображалося, але всерединЁ болЁло так нЁби тебе резинкою з усЁ╨ю сили херачать по обличчю. Тривало це десь 4-5 хвилин. ПотЁм я вставав зЁ сльозами на очах (терпЁти бЁль не було сил), але усмЁхненим обличчям Ё казав ╚Дякую╩. Так тривало пЁвроку.

Гость
#9

- ? один засЁб. ВЁн назива?ться ?Роаккутан? - якось почала дерматолог, коли лазерна терапЁя не допомогла. ? ВЁн ма? багато побЁчних ефектЁв, але дуже дЁ?вий. Для того, щоб я Вам його приписала, менЁ потрЁбна Ваша згода. Ви не хвилюйтесь, ? почала вона мене раптом заспокоювати ? у мене ранЁше навЁть вЁдомЁ спортсмени лЁкувалися. Приймали цей препарат Ё всЁ живЁ-здоровЁ.

Повернувшись додому, я пробив через Ёнтернет, що це за лЁки. Почитавши про побЁчнЁ ефекти, я зрозумЁв, чому мене заспокоювали. Приймаючи цей препарат можна посадити печЁнку, нирки, шлунок, облисЁти, стати Ёмпотентом (вже не страшно) й навЁть збожеволЁти. Забивши назву ?Роаккутан? в ?Youtube?, я знайшов купу вЁдео-роликЁв про американських дЁтей, якЁ закЁнчували су╘цидом, через прийом препарату. Ох цЁ менЁ янкЁ. КрЁм цього, там були ще вЁдео-щоденники людей, якЁ його приймали. Я вЁльно знав англЁйську, тож дЁзнався, ще декому ?Роаккутан? все таки допомЁг.

Гость
#10

Я погодився на курс лЁкування ╚Роаккутаном╩. Основним його компонентом був третино©н, що якось пов'язаний з вЁтамЁном А. ВЁн якось накопичувався в органЁзмЁ Ё вже не виводився.

МенЁ вже тодЁ було пофЁг чим лЁкуватися. Основною проблемою було те, що коштував вЁн половину мо╨© зарплати, не враховуючи плату самому лЁкаревЁ. Виходило це ╚задоволення╩ близько 1024 грн. на мЁсяць.

Для продовження курсу менЁ треба було щомЁсяця здавати кров на аналЁз. Але з цим менЁ пощастило. Я тодЁ як раз працював в БоярцЁ Ё по мЁсту роботи пЁшов до лЁкарнЁ. У завЁдуючо© лабораторЁ╨ю син хворЁв тЁ╨ю ж хворобою, що Ё я. То ж вона погодилася безплатно робити детальний аналЁз кровЁ.

- Будеш приходити й показуватися менЁ перед здачею. Мо╨му сину теж пропонували цей ╚Роаккутан╩, але я не дала дозволу. Побачимо спочатку, що з тобою буде.

Гость
#11

Коротше я став для не╘ пЁддослЁдним кроликом в обмЁн на безплатну здачу аналЁзЁв.

Дозу ?Роаккутану? менЁ постЁйно збЁльшували. При чому дЁстати його в Ки?вЁ було реальною проблемою. В клЁнЁцЁ дерматолог дала менЁ телефон якогось хлопчини, який возив цей препарат з РосЁ╘. Хлопчина працював в аптецЁ ?ГелексЁ?, що на ?реванськЁй вулицЁ. Я ╘здив до нього як наркоман за дозою. Я до сих пЁр не впевнений чи ввозив вЁн цЁ лЁки легально.

МЁсяць лЁкування не дав нЁяких результатЁв. На другий мЁсяць у мене почали сохнути губи й руки. Була як раз зима тож проблема поглиблювалася ще й сухим холодом. ШкЁра лущилася, губи облазили. Але я не кинув. Я не пропустив жодного прийому.

В кишенЁ я завжди носив з собою дзеркальце, помаду для губ та крем для рук. ПерЁодично я виходив в туалет Ё мазав губи помадою. Вони блищали Ё я ще бЁльше комплексував.

На третЁй мЁсяць вугрЁ поступово почали пропадати Ё настрЁй мЁй пЁдвищився. До того ж менЁ не треба було вже мазатися нЁякими додатковими мазями. Я просто вмивався водою зранку й перед сном.

На четвертий мЁсяць стало ще краще.

Весь курс тривав рЁвно шЁсть мЁсяцЁв. Весь цей час за мною стежив лЁкар Ё у вЁдповЁдно змЁнював дозування.

Гость
#12

Це дуже небезпечний препарат. Не варто його приймати самостЁйно, бо можете собЁ нашкодити.

Я боявся, що пЁсля того як я припиню приймати цей ╚Роаккутан╩, у мене знову почнеться все спочатку. Але пЁсля того як я вже пройшов весь курс, вЁн нЁби з запЁзненням продовжував дЁяти. Мо╨ обличчя нарештЁ стало справдЁ чистим.

Через мЁсяць пЁсля закЁнчення курсу мо© губи зажили, а шкЁра стала знову вологою. Я вилЁкувався. ╡ ефект був постЁйним.

Ще через рЁк я познайомився зЁ сво╨ю дружиною. Тепер я одружений Ё цЁлком щасливий. Зараз вже чека╨мо на дитину.

Пройшло вже бЁльше двох рокЁв як я одужав. Якби менЁ хтось сЁм рокЁв назад порадив цей ╚Роаккутан╩, то я б йому пам▓ятник поставив. Проблема, з якою я боровся майже 7 рокЁв врештЁ для мене вирЁшена.

Я не хочу ручатися, що вЁн усЁм допоможе. Я просто розказав свЁй досвЁд з лЁкування цЁ╨© хвороби, оскЁльки вважаю це сво©м обов▓язком. Пам▓ятаю, як я лазив по форумах Ё шукав записи людей якЁ справдЁ, до кЁнця вилЁкувалися.

Гость
#13

Я дуже хочу, щоб мЁй досвЁд Вам допомЁг. Я сам через все це пройшов.

Гадаю, що буде правильним, якщо я розкидаю свою ЁсторЁю по кЁлькох форумах. Просто, таким чином бЁльше людей зможе ©© прочитати.

Якщо будуть якЁсь термЁновЁ питання, можете написати менЁ на Siveria7@ukr.net. Але пам▓ятайте, що я не лЁкар Ё не зможу дати Вам авторитетних порад по лЁкуванню. ╡ я не знаю де зараз дЁстати цей ╚Роаккутан╩. Я не продавець лЁкЁв. Можливо цього препарату вже взагалЁ нема в Ки╨вЁ.

Я можу тЁльки подЁлитися тим, через що проходив сам.

Гость
#18

Продам РОАККУТАН - Izotretinoin 20
Страна-производитель - Индия
Срок годности - август 2018
В наличии 20 мг x 140 капсул

МОСКВА

https://vk.com/trdenis

Альберт
#19

Препарат отличный. Брал тут http://the-alfa-shop.ru. Цены очень понравились/

Форум: Лицо
Всего:
Новые темы за сутки:
Популярные темы за сутки: